למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות משרדים » הובלת משרדים

הובלת משרדים

כשמתכננים לעבור למשרד חדש – לא לוקחים סיכונים. לוקחים פרטים על אודות חברות הובלה שונות באתר שנותן לכם מענה מיטבי. אצלנו מוצעת לכם גלישה מקוונת אל ההובלה המתוכננת!

 הובלת משרד ביעילות

 יש הבדל בין הובלת תכולה של דירות פרטיות לבין הובלת משרדים. לפני ביצוע העברת תכולה של משרדים יש לבצע פעולות מקדימות אחדות המהוות תנאי הכרחי לאפשרות ביצוע ההעברה. ראשית ועיקר – פירוק הארונות, ניתוק כבלי רשת המחשבים והחשמל, כדי שאיש לא ייתקל בהם וייפול, חלילה.

יש לכם ציוד יקר במשרד? אל תיקחו סיכונים כשאתם עוברים למשרד חדש. גלשו כאן אל המומחים בתחום הובלת משרדים. עדיין מתלבטים? המשיכו לגלוש אל המובילים שיסירו את כל הספקות!

 על מנת לייעל ולקצר את תהליך השלמת ההעברה כלומר – סידור החפצים המועברים למשרד החדש בתוך זמן קצר ככל שניתן, יש לסדר את המשרד החדש באופן שניתן יהיה להתחיל לעבוד בו זמן קצר בלבד לאחר שתכולת המשרד הועברה אליו.

כדי להקל על הצוות המבצע הובלת משרדים יש לברר את כל הפרטים על אודות מיקומו של המשרד החדש: האם יש מקום חנייה בקרבתו, באופן שיאפשר פריקת הציוד מהמשאית והכנסתו למשרד החדש; באיזו קומה ממוקם המשרד החדש ועוד.

משרד על גלגלים

מומלץ לא לשלוח חפצים יקרים או ניירת חשובה (תעודת זהות, דרכון, חוזים ועוד) עם המשאית המעבירה את תכולת המשרד גם אם מדובר בחברת הובלת משרדים אמינה ומקצועית. כדי לוודא שאתם עומדים לחתום חוזה עם חברה אמינה, ודאו כי היא מוציאה חשבונית כחוק; שהיא מעניקה כיסוי ביטוחי מלא במקרה של נזק; בקשו שמות של לקוחות שהיא ביצעה עבורם העברת משרד; בררו היטב האם מקובל מתן טיפ – ואם כן כמה – לסבלים; בקשו את החוזה בפקס, או במחשב (סרוק) וחתמו עליו לצד חתימת בעלי משרד ההובלה.

לפני ניתוק הכבלים, שנדרש גם לצורך הביטחון הפיזי (שאיש לא ייפול חלילה!) , יש להקפיד על גיבוי מלא, בטוח ומאובטח, של כל המסמכים החשובים האצורים במחשב ורק לאחר מכן לנתק את הכבלים בזהירות, כדי שלא ייגרם להם נזק.

אף שסביר להניח כי תידרשו להמשיך בעבודה המשרדית זמן קצר ביותר לאחר העברת המשרד למקומו החדש, זכרו – החיפזון עלול להיות בעוכריכם גם אם הוא לא מן השטן… בררו שכל הציוד נמצא; שהמחשבים ומכשירי החשמל השונים מחוברים לשקעים הנכונים; שכל הציוד נגיש וזמין לכם באופן שבו הוא היה במשרד הקודם.

 לא מעבירים תכולה של משרד לפני שגולשים אצלנו אל מבחר מובילי המשרדים הטובים בשוק. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  טיפים לביצוע הובלת משרד יעילה

 עלויות הובלת משרדים:

לפי ביצוע ההובלה חשוב להבין כי קודם ממה מורכב המחיר על מנת שתוכלו להבין כיצד מתומחרת הובלת המשרד שלכם. תמחור של הובלת משרדנקבע לרוב על פי ציוד התכולה אשר יש להוביל. בקביעת המחיר לכל הובלה מכל סוג המחיר נקבע לפי אותם הפרמטרים המרכזיים: המרחק מן היעד, הקומה, האם יש מעלית, מורכבות ההובלה ואפילו העונה בשנה. אולם כאשר מדובר על שירות זה, הדגש העקרי הינו כמות ומורכבות התכולה שיש להוביל. הצעת מחיר עבור הובלה כזו לא יכולה להיות רק לפי הערכה כללית של גודל המשרד, לדוגמא: לא ניתן לתת הצעת מחיר רק לפי הנתון של משרד שלושה או ארבעה חדרים והצעת המחיר צריכה להיות מפורטת יותר ולכלול את הציוד והתכולה שיש להעביר. רק כך ניתן לתמחר את עלות ההובלה.

ביטוח הובלה זה קריטי:
דווקא בשל רגישות ומורכבות ההובלה ודאו כי חברת הובלות אשר מבצעת לכם את הובלת המשרד עובדת עם ביטוח תכולה המכסה אתכם בכל מקרה של נזק לציוד. הקפידו להכניס גם סעיף לגבי ציוד שנאבד, כי מי יודע מה יכול לקרות במידה ותעבדו עם חברת הובלות שאינה מקצועית במקרה של הובלת המשרד שלכם.

תיאום הובלה מראש:
כאשר מבצעים שירות זה יש להבין כי מדובר על שילוב של מספר גורמים אשר עובדים במקביל, לדוגמא: העובדים שלא יגיעו, המשרד החדש שצריך להיות ערוך ומוכן להובלה, המערכות והלוגיסטיקה שצריכים להיות מוכנים לקליטת המשרד הקודם וכו'.. גורמים אלה ונוספים הם שהופכים הובלה זו לרגישה במיוחד ולכן חשוב לבצע תיאום מוקדם של יום ההובלה, כך שלא יהיו הפתעות מיוחדות.

היערכות מקדימה לפני ההובלה:
כפי שכבר ציינו, עבודה מסוג זה דורשת תיאום והכנה מוקדמת. בידקו מראש כי הכל מוכן וערוך לקליטתכם במשרד החדש. ודאו לפני המעבר כי דיברתם עם הספקים השונים של חברות הטלפון, האינטרנט וספקים נוספים שיעבירו את כל מערך העבודה שלכם למשרד החדש תרם ביצוע ההובלה, כך שתגיעו תוכלו לארגן את הדברים וישר להתחיל בעבודה.

הכינו את העובדים מראש:
שירות זה  דורש זמן ועבודה רבה לא רק בהובלה עצמה אלה גם בפריקת הציוד במעונכם החדש. הקפידו ליידע את העובדים כי אתם עוברים למקום חדש, תנו להם יום חופש ביום המעבר עצמו, אך וודאו כי יום לאחר מכן הם מגיעים לכתובת המשרד החדשה ופורקים את הציוד והתכולה על מנת שתוכלו לחזור במהירות לעבודה סדירה.

נגישות