למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות קטנות » הובלות קטנות

הובלות קטנות

הובלות קטנות של דירות, משרדים, מחסנים, לא משנה מה מהם, גם הובלת תכולה קטנה יכולה להפוך לבלאגן אחד גדול. היום חברות ההובלות זה לא מה שהיה פעם, היום רוב חברות ההובלה משתדלת להקטין כמה שאפשר את גורמי הלחץ עבור לקוחותיה, אבל בכל מקרה, הכי חשוב לא לחכות לרגע האחרון, אפילו כשבוע לפני תתחילו לארוז דברים שהם לא כל כך בשימוש, אחר כך דברים שלא יהיו ממש נחוצים לימים הקרובים וכך לאט לאט ובלי להרגיש תעברו את שלב האריזה בלי לחצים ובלי עצבים.

המונח הובלות קטנות עלול להטעות. גם כאשר מדובר בפריט אחד או שניים, אלה עשויים להיות פסנתר, לדוגמה, רהיט כבד, מקרר ועוד – דברים אשר לא ניתן להעבירם באמצעות רכב פרטי אבל לא נדרשת להעברתם משאית גדולה.

זקוקים למידע על חברות המבצעות הובלות קטנות? מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר וקבלו הצעות אחדות. הפרטים הגדולים של ההובלות הקטנות – הכול כאן בפנים!

כאשר מבררים על אודות חברות המבצעות הובלות קטנות חשוב לברר את זמינותן: אף שחברות רבות מציגות עצמן כמי שמבצעות שירות במשך 24 שעות ביממה, בפועל, בשטח, בזמן אמת, כאשר נדרשת העברה של פריטים מעכשיו לעכשיו – עלול להתברר, כי אין עם מי לדבר.

 הפרטים הגדולים של ההובלות הקטנות:

לפני ביצועה של הזמנת שירות להובלות קטנות חשוב לעגן את תכולת ההעברה בהסכם, שבו ייכתבו בכמה פריטים מדובר, אופן התשלום בעבורם (האם על-פי מספרם, על-פי משקלם או כל אמת מידע אחרת שיוסכם עליה לתמחור עלות ההעברה).

גילוי נאות חשוב לא רק למען ההגינות הבסיסית, אשר הכול מחויבים לה, אלא כדי לייעל את תהליך ההעברה וגם ואולי בעיקר לסייע לתמחורה. אם מדובר, לדוגמה, בהעברת פסנתר כבד מדירה בקומה גבוהה אל קומה גבוהה בבניין אחר, סביר לצפות שנתון זה ייקר את ההעברה.

 אורזים נכון:

חשוב לארוז היטב את התכולה המיועדת להעברה, לסמן אותה באופן שיקל על זיהויה, לחברת ההובלה יש ציוד מתאים לאריזה ונציגיה מיומנים באריזה נכונה ובטיחותית, שמנצלת את המקום באופן מיטבי. ניתן לשכור גם אותו תמורת תוספת תשלום.

אחד הסעיפים החשובים ביותר לבירור הוא נושא הביטוח. חשיבותו רבה ומשמעותית ככל שמדובר בהעברתם של חפצי ערך – כספי ורגשי כאחד. (אגב, חפצים קלים לנשיאה עדיף לשמור קרוב אליכם ולהעבירם בכוחות עצמכם. במידה שמכל סיבה שהיא זה לא ניתן – ודאו כי החפץ היקר שמור מכל משמר במהלך ההעברה). בררו היטב האם לחברת ההובלות יש ביטוח תקף לגבי תכולת ההובלה.

המלצה: חשוב להתיחס גם אל הובלה קטנה כהובלה גדולה. לא אחת על אף שתכולתה קטנה יותר מאשר הובלה גדולה, משך הזמן שיידרש להעמסת החפצים, לפריקתם ולהנחתם במקום המיועד להם עלולה לארוך זמן רב ולהיות כרוכה במאמץ לא מבוטל.

כאן, באתר, תמצאו את כל הגדולים בהובלות קטנות. הבחירה שלכם תהיה קלה יותר כאשר כל המידע יהיה מונח לפניכם- אנחנו ריכזנו עבורכם את המומחים בתחום ההובלות, בואו לקבל הצעת מחיר בשיחת טלפון אחת קצרה!

נגישות