למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » שירותי אריזה » שירותי אריזה

שירותי אריזה

רגע לפני ההובלה עליכם להכין את עצמכם לקראת הגעתם של צוות מובילים מקצועי אשר יבצע עבורכם את מעבר הדירה לדירתכם החדשה. לצורך כך עליכם לארוז את כל הציוד על מנת שיעלה למשאית כמו שצריך ובזמן. לצורך כך אנחנו ריכזנו עבורכם מספר טיפים לשירותי הובלה ואריזה נכונה של הציוד:

אריזת דירה

אירזו את הציוד בהתאם לחדרים – אריזת דירה נכונה צריכה להיות בהתאם לחדרי המגורים בבית החדש, כך תוכלו לפרוק את הציוד במהירות, בקלות ובצורה מסודרת. אריזה בהתאם לחדרים היא השימושית והשכיחה ביותר היום כאשר מבצעים הובלה ואנו ממליצים למרבית לקוחותינו להשתמש בשיטה זו.

אריזה בהתאם למוצר – סוג אחר של אריזת דירה הוא אריזה בהתאם לחומר שממנו עשוי המוצר. במידה ומדובר על אריזה של ציוד שביר, יש לשים אותו בכלי המתאים לכם ולעטוף בניילון פצפץ, במידה ומדובר על אריזת ציוד פלסטיק, ניתן גם לשים בארגזים ללא צורך בעטיפה ושמירה מיוחדת על הציוד.

אריזה בהתאם לחשיבות המוצר – שיטת אריזה זו אומרת שכדאי לארוז את המוצרים בהתאם לסדר ולרמת החשיבות שלהם בעת פריקת הציוד. לדוגמא, כלי מטבח שימושיים ואוכל יש לשים בארגז אשר נוכל למצוא ולפרוק אותו בקלות, היות וסביר להניח שנשתמש בציוד זה גם כאשר נגיע לדירה החדשה.

חומרי אריזה – אחד הפרמטרים החשובים ביותר בנושא של אריזת ציוד הוא חומרי האריזה בהם אתם משתמשים. חשוב להקפיד לעבוד עם חומרי אריזה איכותיים, ארגזים שלא יתפרקו במהלך ההובלה, ניילון עטיפה שלא נקרא בקלות, חומרי אריזה מבודדים לציוד רגיש ושביר ועוד.. חשוב לוודא כי חברת ההובלות מספקת לכם חומרי אריזת דירה בכמות אשר תספיק לכם לעטיפת ואריזת כל הציוד שברשותכם. בנוסף חשוב להבין כי מדובר בעבודה אשר צריכה להיעשות באופן מקצועי ולכן חשוב מאוד לעטוף את הציוד בקפידה ולרשום על הארגזים מה מיועד לאן.

זיכרו כי אריזה איכותית משפיעה באופן ישיר על כל תהליך מעבר דירה שלכם ולכן חשוב להשקיע בנושא זה, שדרך אגב השקעה זו יכולה להיעשות גם באופן עצמאי.

נגישות