למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות מנוף » הובלות מנוף

הובלות מנוף

אחת הדרכים היעילות והבטוחות להעביר את ציוד דירתכם בהיעדר מעלית  או בקיומה של מעלית צרת מימדים לקומות גבוהות, הינה באמצעות מנוף המותקן על גבי משאיות בגדלים שונים.
מנופים אלו עובדים על אחד מצידי הבנין  וממוקם בדרך כלל על גבי החלון הגדול, על מנת שתכולת הבית בכללותה תעבור ותוך כדי שימוש במנוף.

הובלות מנוף – למה הן נועדו ומה היתרונות?

מנוף זה בהינף אחד, מסוגל להרים משא כבד, מסורבל ועדין ללא סיכון של פגיעה בסיבובים או בעיקולי המדרגות, ולכן האפשרות לשימוש במנוף הינה הפיתרון האולטימטיבי למעבר הדירה או הציוד.

יתרון נוסף לעבודה עם מנוף, הוא העובדה שכל חפציכם האישיים והיקרים אינם עושים את דרכם מהמשאית, לכניסה הראשית של הבנין ומשם לעבר המעלית, ששם שוהים עד לבואה,אלא ישירות מהמשאית שעומדת בסמוך למנוף ומשם ישירות לתוך דירתכם, דבר שאף חוסך ומקצר את זמן ההובלה והפריקה.

הובלותבמנוף לכל חלקי הארץ, פתרונות הובלהכוללים ללקוחות פרטיים, חברות, מפעלים ומוסדות.  לחברת מומלצים נסיון רב בכל סוגי העבודות הכוללות הובלות מנוף מקצועיות וייחודיות.
ניתן לספק שרות במישקלים שונים, לגבהים שונים.

חברת הובלות מנוף מומלצים  עוסקים במתן שירותי הובלות מנוף לכל רחבי הארץ. מחירים טובים ויחס חם. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מכלול שירותי לוגיסטיקה תחת קורת גג אחת, ובכך מאפשרים את מכלול הפיתרונות, מחירים אטרקטיביים, איכות ושירות ללא תחרות.
קבלו ייעוץ בחינם מבעלי המקצוע המומחים שלנו עוד היום וללא כל התחייבות. כל שנדרש הוא למלא את טופס הפנייה באתר ואנו נשלח אליכם את כל ההצעות המתאימות לכם מחברות ההובלה המקצועיות ביותר שנבדקו על ידי האתר ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

נגישות