למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות דירה » שירותי הובלות דירה

שירותי הובלות דירה

עוברים דירה? מחפשים חברת הובלת דירה במחירים הגיוניים? הגעתם למקום הנכון!
כשמגיע הרגע שבו אנו צריכים להתחיל לארוז את תכולת הדירה, תמיד צצות בעיות אשר גורמות ללחץ ועצבים, על מנת לחסוך ממכם את הלחצים, אל תסתמכו על אף אחד אחר ואל תחכו לרגע אחרון, התחילו לארוז את הדברים בצורה מסודרת כך שיהיה נוח גם לפרוק את החפצים בלי בלאגן, חישבו קדימה.

בקשו ממכרים קופסאות ריקות או שתלכו למכולת או הסופר הקרובים, שם בטוח תמצאו ארגזים ריקים ובחינם. עשו את הכל בצורה מסודרת ונקייה, הובלת דירה יכולה להיות דבר נורא פשוט, תהפכו אותה לכיף, בסופו של דבר גם תיפטרו מכמיות דברים שבכלל לא נחוצים לכם או לביתכם החדש.

בפורטל מומלצים בהובלות הכנו לכם מדריך למעבר דירה מהיר, יעיל וזול

המדריך להובלת דירה ב-4 שלבים

 איסוף נתונים להובלות דירה- שלב א'

הדבר הראשון שאותו צריך לעשות הוא לאסוף את כל הנתונים על הובלת הדירה. דבר זה אומר:

לקבוע תאריך להעברת הדירה. קחו בחשבון כי הובלת דירה בעונת הקיץ, בתחילתו ובסופו של חודש ובסוף שבוע, מייקר את מחיר הובלת הדירה.

לעומת זאת, הובלות דירות בעונות החורף, באמצע החודש ובאמצע השבוע הם במחיר נוח יותר.

הדבר השני הוא לקבע את התאריך שבו אתם מעוניינים להעביר את הדירה והאם השעות הנוחות לכם להובלת דירה, הן בשעות אחה"צ או דבר ראשון על הבוקר.

ההמלצה היא לבצע את הובלות דירה דבר ראשון על הבוקר, שכן דבר זה מבטיח לכם שהמובילים יגיעו רעננים והדירה שלכם היא הראשונה שתועבר.

הדבר השלישי הוא: לרשום את כל תכולת הדירה. הרעיון הטוב ביותר הוא לעבור חדר חדר ולרשום כל דבר ודבר. לאחר מכן, רצוי שתחלקו את התכולה לסיווגים שונים: חפצים כבדים, חפצים שבירים וחפצים על פי כל חדר וחדר.

הדבר הרביעי הוא להגיע להחלטה באם אתם מעדיפים לארוז את הדירה בעצמכם או שאתם מעדיפים שחברת ההובלות יבצעו זאת בעבורכם. מלבד זאת כדי לברר באילו אמצעים כדאי לארוז את התכולה ולמה אתם זקוקים. אנחנו, חברת הובלות בישראל, נשמח לייעץ ולעזור לכם בתחום זה.

הדבר הרביעי הוא לשריין לעצמכם רכב שבו תוכלו להעביר חפצים אישיים מסוימים, לשריין מקום לילדים שכן מעבר הדירה יהיה נוח יותר ולהחליט מה טווח התקציב אותו אתם מייעדים להובלת דירה.

הובלת דירה- בחירת חברת הובלה- שלב ב'

השלב הבא לאחר שסיכמתם לעצמכם מתי אתם עוברים דירה ואיזו תכולה אתם מעוניינים להעביר הוא בחירת חברת ההובלות שתעביר את תכולת דירתכם. כאן יש כמה אופציות:

 • המלצות- בררו מול משפחה ומכרים שביצעו הובלות דירה לפניכם: באיזה חברת הובלה הם בחרו והאם הם היו מרוצים. מה המחיר שגבו מהם. ממה הם היו מרוצים וממה פחות מרוצים.
 • סקר שוק- בחרו כמה חברות הובלה ובקשו מהם הצעות מחיר. אנחנו נוכל לעזור לכם לבצע סקר שוק בנושא בחירת חברת הובלת המתאימה לצרכים שלכם באופן המקצועי והאמין ביותר. שכן המלצות, אתרי אינטרנט ובחירה רנדומאלית של חברות לא תמיד מצביעות על כך שתגיעו לבחירה הנכונה של חברת הובלות המתאימה והמקצועית לכם ביותר.
 • אתר הובלות בישראל- אתר המאגד אינפורמציה רבה אודות מובילים וחברות הובלה בישראל, מלבד זאת ניתן למצוא באתר טיפים, מדריכים ואינפורמציה המחולקת לפי הנושא הרלוונטי לכם.

הובלות דירות- איסוף נתונים למעבר דירה- חלק ג'

אחד הדברים החשובים ביותר שצוינו בחלק הראשון, הוא ההמלצה כי רצוי שתרשמו את כל תכולת הדירה ודברים שלהם תזדקקו בעת ביצוע הובלת הדירה.

דבר נוסף, חשוב לא פחות הוא לרשום שאלות הקשורות לחברת ההובלה ובעת ביצוע השיחה הטלפונית, לקרוא מהרשימה שלפניכם וזאת כדי להיות ברורים לחברת ההובלה ולוודא שלא שכחתם דבר.

כדאי לכם לדעת שרוב החברות מספקות נציג של חברת ההובלות שיגיע לביתכם, יאבחן מהם  הצרכים שלכם לגבי הובלת דירה ויגיש לכם הצעת מחיר מסודרת. אמנם תמיד יש אפשרות לבצע זאת טלפונית, אך משתלם לפנות זמן לפגישה, שכן הנציג יוכל לראות את הדירה והתכולה שלה ולענות לכם על שאלות שעולות במהלך השיחה.

על מנת למצוא חברת הובלה המתאימה לכם ניתן לפנות אלינו,אתר הובלות בישראל יציג בפניכם רשימה מעודכנת של מובילים וחברות הובלה וכך תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.

 

דברים שחשוב לומר לחברת ההובלה:

 • התאריך שבו אתם מעוניינים לבצע את הובלת תכולת הדירה.
 • שהינכם מעוניינים שהובלת הדירה תתבצע בבוקר.
 • תכולת דירה מדויקת.
 • קומות ומעלית- מאיזה קומה יילקחו החפצים ולאיזה קומה יפרקו אותם.
 • מעלית וחנייה- עדכנו אותם באם קיימת מעלית בדירה והאם ישנה חנייה קרובה ונוחה למעבר ולפריקה.
 • מיקום- מאיזה מיקום לאיזה מיקום, הנכם מעוניינים להעביר את הדירה.

 

דברים שחשובים לוודא עם חברת ההובלה הם:

 • שלחברת ההובלה קיים רישיון מוביל.
 • שהמחיר שנאמר לכם כולל מע"מ ואת כל הנספחים והחריגים שסיכמתם עליהם, כגן: הובלת ציוד כבד במנוף, שירותי אריזה ופירוק ועוד.
 • וודאו עם מי בוצעה השיחה ובקשו כי סיכום השיחה וההצעה הסופית תשלח אליכם הביתה.

דבר זה ימנע אי הבנות ביום ההובלה.

על מנת לברר נקודות נוספות ושאלות, הינכם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעזור לכם.

 

הובלת דירה- חלק ד'

ביום הובלת הדירה, וודאו כי כל החפצים ארוזים וכי כל קרטון נושא תווית כתובה המתארת את אופי התכולה: שביר, כלי מטבח, ארון בדים ילדים, צעצועים וכולי ואל תשכחו להכין שתייה קרה וטיפ למובילים.

לאחר שההובלה מסתיימת, וודאו שאכן כל התכולה הגיעה ושלא חסר דבר.

עברו על כל חפץ וודאו שלא נעשה שום נזק לחפצים בעת המעבר.

 

כדי לקבל הצעות מחיר מחברות הובלות מלאו את הטופס הבא

נגישות