למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות משרדים » הובלת חברה מסחרית

הובלת חברה מסחרית

ממש כמו משפחה שהתברכה פתאום בילד חדש ודירת שני החדרים בתל אביב כבר לא מספיקה לה, חברות רבות במשק נתקלות באותה "בעיה"- מצד אחד הן מתברכות בשגשוג, התפתחות והרחבת מימדים משמעותית, אך באותו זמן, גם המשרדים והמחסנים שהתאימו פעם בדיוק למידותיה של החברה, כבר קטנים עליה.

מעבר של חברה מסחרית אינו דבר פשוט מכמה בחינות:

1. השקעה פיננסית בנכס נדל"ני- נתחיל בהתחלה, כדי לעבור למשרד חדש, יש להשקיע בקניית שטח (באם החברה עוסקת גם בייצור וזקוקה לשטח עבודה גדול יחסית), קניית משרדים או השכרה. במקרה כזה מומלץ מאוד לבעלי החברה להשקיע ולהיוועץ בבעלי מקצוע- מומחי נדל"ן שיידעו להגיד באופן המקצועי והאמין ביותר האם השטח כדאי לקנייה. אם כן, על החברה לבצע את התחשיבים הפנימיים שלה (עלות מול תועלת) ולהחליט האם לקנות או להשכיר. על ראשי החברה לקחת בחשבון את תחזית הגדילה של החברה ולהתחשב בעובדה שאם כרגע החברה נמצאת בתנופת צמיחה, יכול מאוד להיות שמגמה זו תימשך, ולקחת עובדה זאת בחשבון בעת בחירת גודל הנכס.

2.  ארגון ציוד- מרגע שנבחר המיקום המיועד למעבר, יכולים אחראי הרכש בחברה להתחיל ולהזמין ציוד חדש למשרדים. מעבר הוא הזדמנות מצוינת לרענן את הריהוט המשרדי- לזרוק את מה שהתבלה, לתקן את מה שניתן ובעיקר להכניס רוח רעננה בין כתלי המשרדים החדשים.

3. הפסד ימי עבודה- אמנם המעבר למשרד חדש הוא בכללותו מהלך חיובי מאוד- מעיד בדרך כלל על התפתחות ותנופת צמיחה, אך בצדה של שמחה גדולה זו, נמצאת השקעה כספית לא קטנה- המשרדים עצמם, הציוד החדש ועצם המעבר הם מספר דברים שיעלו לחברה סכום בלתי מבוטל. על כל אלו יכולים להתווסף הפסד של ימי עבודה עקב אריזות, חוסר סדר במקום העבודה לפני המעבר וכן אחריו. לכן, רוב החברות מעדיפות להשתמש בשירותן של חברות אריזה והעברה מקצועיות, אשר מבצעות את המעבר מתחילתו ועד סופו בזמן קצר ביותר ובסדר מופתי. שירות כזה אמנם עולה כסף, אך חוסך לחברה זמן רב וכפועל יוצא גם כסף רב

4. מעבר פיזי של העובדים למיקום חדש- זהו השלב האחרון במעבר: כניסתם של העובדים למקום העבודה החדש, אבל יש שיאמרו שהוא הקריטי ביותר. עובדים רבים אינם מרגישים בנוח בין כתליו של משרד חדש, ולפעמים דבר זה אף פוגע בתפקודם. לכן, דווקא המעבר למשרדים חדשים יכול להוות מקפצה לשיפור ולהשקעה בעובדים. למטרה זו על ראשי החברה לשקול להשתמש בקבלת שירותי ייעוץ ארגוני על ידי אנשי מקצוע, אשר יספקו תמונת מצב עדכנית ויסודית של מצבם של עובדי החברה ובכך יסייעו למנהלי החברה לא רק לעבור למשרדים חדשים, אלא גם להפיח רוח חדשה בעובדיהם ולתת לחברה את הבסיס הפיזי כמו גם האנושי להצלחתה.

מעבר של חברה מסחרית אינו דבר פשוט, אך כאשר מנהלי החברה מתכננים את המעבר באופן יסודי וחכם, החברה תוכל לעבור אותו ללא הפסדים ניכרים ואף למנף אותו לטובתה. לקבלת הצעות ללא התחייבות מלאו את הטופס המצורף.       

נגישות