למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות דירה » הובלת דירות יוקרה

הובלת דירות יוקרה

הובלת דירה באופן כללי נדרשת להיות בידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום, ויותר מכך כשמדובר בדירות יוקרה, בהן תכולת הדירה הינה יקרת ערך ועדינה. כשמעבירים תכולה של דירות מהסוג, חשוב שהמלאכה תתבצע בידי חברה מוסמכת, המתמחה בהעברת פריטים עדינים ויקרי ערך מסוגים שונים, הכוללת אפשרות של שירותי מנוף להעברת תכולה נדרשת באופן זה. להלן השלבים הנכללים במהלך הובלת דירות יוקרה, כולל דגשים למעבר בטיחותי ויעיל עם מינימום סיכונים בדרך:

בחירת חברת הובלות מקצועית להובלות דירות יוקרה

כשמדובר בתכולה יקרת ערך, הכוללת כמות גדולה של פריטים, לא כדאי להסתפק בשירותי
מוביל חובבן או חברה קטנה שאינה מצוידת בציוד הנדרש על מנת לבצע הובלה מקצועית ובטוחה.
במקרה כזה כדאי לבחור בחברת הובלות גדולה ומוכרת (עדיף כזו שקיבלתם המלצות לגביה מלקוחות שהתנסו משירותיה), שכוללת צוות עובדים מנוסה, ציוד מקצועי וכמובן כזו שמעניקה כיסוי ביטוחי במקרה הצורך.

במידה ואין לכם המלצות על חברה שכזו או היכרות מוקדמת שהיא, כדאי לבדוק באינדקסים ברשת המרכזים פרטי בעלי מקצוע בתחום, לבחור מספר חברות הובלה באזור הרלוונטי, ליצור קשר איתם
ולבקש פרטי התקשרות של לקוחות שהתנסו בשירותיהם על מנת שתוכלו לבחור מבין חברות בעלות מוניטין בתחומן.

פגישת ייעוץ והצעת מחיר מותאמת אישית

כשמדובר בדירות יוקרה כדוגמת וילות בהרצליה פיתוח, פנטהאוזים בתל אביב ואחרים, לא כדאי להסתפק בהצעת מחיר בעל פה המסתמכת על פירוט אקראי של תכולת הדירה אלא לקבוע הגעה מסודרת של נציג מטעם חברת ההובלה לביתכם על מנת שיוכל להתרשם מהתכולה הנדרשת להובלה ולקבל הצעת מחיר בהתאם לנתונים האישיים. במעמד זה תוכלו לקבל מענה לשאלות שיש לכם לגבי שלב ההובלה בפועל ומה נדרש על מנת להתכונן אליו, כמו גם לקבל פרטים נוספים לגבי החברה ואופי השירות שהיא מעניקה.

במידה ונדרשים שירותי ערך מוסף מבחינתכם, זוהי הזדמנות לבדוק האם החברה מספקת גם את אלו ויכולה להציע לכם עסקת חבילה הכוללת את כל השירותים הנדרשים, כולל שירותי אריזה מקצועיים על ידי צוות מקצועי, שירותי הובלה על ידי מנוף, שירותי פריקה לאחר המעבר וכיוצא בזה.

במרבית המקרים, חברות הובלה גדולות אכן מספקות שירותי ערך מוסף מלבד שירותי ההובלה הבסיסיים וכוללים גם הספקת קרטונים וציוד מקצועי לצורך האריזה גם כשלא מדובר בשירותי אריזה נפרדים שהם מספקים.

מעוניינים לקבל הצעות מחיר לשירותי הובלה של דירת יוקרה? מלאו את הטופס המצורף ואנו נחזור אליכם עם כל ההצעות ללא תשלום וללא התחייבות.

נגישות