למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות משרדים » העברת משרדים

העברת משרדים

עוברים למשרדים חדשים ומשתגעים מהלוגיסטיקה שבמעבר? מלאו פרטיכם בטופס המקוון ואנו נסייע לכם להשתלט על הפאניקה באמצעות מידע על העברת משרדים ועל טובות החברות המומחיות ביותר בארץ בהובלות ועם מחירים ממש מפתיעים!

 משנה מקום משנה משרד:

העברה של משרדים היא תהליך לא פשוט כלל מאחר ומדובר בציוד מרובה, רובו או עדין ויקר כמו מחשבים, מכונות או חמרי פיתוח והאחר מכיל מידע חשוב ורגיש. לכן בחירת חברת הובלות צריכה לכלול קריטריונים כמו ניסיון, מקצועיות ומחיר אולם גם אמינות ואמון במובילים שישמרו על הציוד היקר ותכולתו.

העברות כגון אלו מתבצעות פעמים רבות בשעות הלילה כדי לא לפגוע במהלך העבודה התקין של העובדים במשרד והמובילים מגיעים בצוות מתוגבר או בשני צוותים על מנת להספיק כמה שיותר וגם לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנחוצים.

מלאו פרטיכם באתר עכשיו וקבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת על העברת משרדים, המלצות על טובי המובילים בארץ המומחים בעבודה עם משרדים קטנים וגדולים והצעות מחיר שיגרמו לכם להצטער שלא עברתם קודם!

 הולכים לעבודה:

מומלץ להכין במשרד כמה שיותר דברים בצורה מסודרת על מנת להקל על יום המעבר שגם כך הוא טעון ומתוח.

חשוב להנחות את העובדים לארוז את החפצים שלהם ולרשום על כל ארגז את שמותיהם לאיתור קל ונוח של הארגזים בעת הפריקה.

חשוב לציין על כל ארגז את תכולתו ומה שביר או דורש התייחסות מיוחדת ואף לציין זאת מראש בפני חברת ההובלה, במיוחד אם מדובר בציוד המורכב ממכונות או מעבדה וכדומה.

 למעבר קל למשרד החדש מלאו פרטיכם באתר עכשיו וקבלו עוד פרטים על העברת משרדים, המלצות על חברות הובלה המתמחות במעברים מסוג זה וגם הצעות מחיר הוגנות ומשתלמות. שיהיה לכם מעבר קל!

 

נגישות