למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות קטנות » הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים

העברת דירה לא חייבת להיות סיוט, ישנה אמרה ידועה: "החכם – עיניו בראשו", ככל שנהיה חכמים יותר בהכנות – כך יעלם כאב הראש כשנשמע את המילים: העברת דירה. לאחר שקבענו תאריך, כדאי לעבור על חפצי הבית ולהחליט מה עובר איתנו ומצורף לקרטונים ואילו חפצים אנחנו יכולים לזרוק לפני שתגיע משאית עם צוות המובילים של החברה.

הובלות קטנות לסטודנטים – מעבר דירה בראש שקט

העברת דירה הינה זמן מצוין לעשות סדר בבלגן שאנו יוצרים לעצמנו לאורך השנים, הסיוע הבלתי צפוי של העוסקים בהובלות בכל הקשור באריזה והובלה של הציוד מקל מאוד על הסדר שנכפה עלינו לעשות בחיינו.

לאחר שמיינו את תכולת הבית והחלטנו על הציוד שיובל על ידי חברת הובולות שבחרנו, עדיין חשוב לזכור: לרוב, מובילים אינם נזהרים מספיק בעת ההובלה, ישנם לא מעט מקרים בהם חברות הובלה נתבעו על ידי לקוחות בגין רשלנות בעת ביצוע ההובלה. חשוב וניתן לסכם עם המובילים שמבצעים את ההובלה, יום לפני ביצועה, על הדרך בה תבוצע ההובלה של תכולת הבית, זאת בשל פערי ההבנה שבין הלקוח לחברת ההובלות, לא בשל חוסר רצון של מי מהצדדים אלא בגלל שאת פרטי העסקה עם אותה חברת הובלות אנו סוגרים בדרך כלל עם הפקידה במשרד.

אם החלטתם לארוז בעצמכם, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע ליום הנכסף בראש שקט: חפשו חברת הובלות ממולצת, עדיף כזו עם הרבה משאיות - אמרו לחבריכם שאתם לפני מעבר דירה, ייתכן וישנה חברת הובלות המומלצת על ידי מכריכם, ידוע שישנם מובילים מקצועיים יותר וחלק קצת פחות, הובלה של תכולת בתיכם היא עסק שכדאי להעסיק בו חברת הובלות בעלת קבלות ולא חאפר מהרחוב עם משאית אחת. עצות אלה טובות כאשר מדובר בהובלת משרד גדול, הובלת דירה ואפילו כאשר מדובר בהובלות קטנות שלרוב חושבים שניתן לבצע באוטו פרטי ולא בעזרת משאית.

אל תחכו – קבעתם תאריך להובלה? התחילו לארוז גם אם התאריך נראה רחוק, אם יש מובילים באופק סימן שעוד פרק בחיים נגמר ויש להתחיל בפרק הבא, כמובן שחברת הובלות צריכה להיות שם בכדי לסייע.
לקבלת הצעות מחיר ללא התחייבות מלאו את טופס צור הקשר המצורף

נגישות