למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » אחסון דירות » שירותי אחסון בשפלה

שירותי אחסון בשפלה

נוסעים לטיול ארוך? עוברים להורים לתקופת חיסכון? מחפשים שירותי אחסון בשפלה או במקום אחר בארץ? בפורטל הובלות מומלצים תתאמו את השירות במספר הקלקות עם מובילים וחברות הובלה העוברים סינון תקופתי.

שירותי אחסון בשפלה

שירותי אחסון הם שירותים יעילים ביותר. כל אחד ואחת יכולים לשכור חלל בגודל שיספיק להם לאחסנת הציוד או הרכוש הפרטי והאישי ולתקופה ארוכה או קצרה. אם אתם יוצאים לטיול משפחתי ארוך ואתם רוצים להוריד ממכם את שכר הדירה, תוכלו לבצע אחסון תכולת דירה במחסן קטן ובמחיר חודשי נמוך יחסית לעומת עלות השכירות החודשית שלכם.

מובילים וחברות הובלה מחזיקים במחסנים, חללים ומכולות לאחסון כל דבר שתרצו. חללים אלו פזורים ברחבי הארץ כך שתוכלו למצוא אחסון בשפלה אך באותה קלות תמצאו אחסון בצפון או במרכז. עלות השירות תחושב לפי גודל החלל אותו תשכירו, מיקומו בארץ והתקופה אותה תרצו. בחיפוש נכון תמצאו את השירות גם במחיר זול במיוחד, אם תוכלו להיות גמישים במיקום האחסון.

שירותי הובלות, אריזה ואחסון באתר אחד

אצלנו בהובלות מומלצים תוכלו לחסוך זמן רב כל כך. כל משימת החיפוש אחרי חברת הובלות ומובילים המספקים את השירות אותו תרצו תיקח לכם המון זמן כי גם לאחר שתמצאו את המוביל, תצטרכו לחפש חוות דעת מלקוחות בכדי לדעת אם אתם עומדים בפני איש מקצוע אמין.

כאן תקצרו את כל התהליך. פשוט מסרו לנו את פרטי השירות והמיקום אותו תרצו ואנחנו נדאג לחזור אליכם במהירות המתאפשרת עם 4 הצעות מחיר שוות ביותר, כך שתוכלו להשוות בניהן ולבחור את ההצעה שהכי תתאים לכם. השירות ללא עלות או התחייבות, נצלו זאת לטובתכם.

נגישות