למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » אחסון דירות » שירותי אחסון בגבעתיים

שירותי אחסון בגבעתיים

שירותי אחסון הם פתרון מעולה לכל מי שנמצא בתקופה של בין דירות או למי שרוצה לאחסן דברים חשובים שלא נמצאים בשימוש יום יומי. אם אתם מחפשים שירותי אחסון בגבעתיים, הגעתם למקום הנכון!

שירותי אחסון בגבעתיים

שירותי אחסון זמינים בגבעתיים ובשאר חלקי הארץ. בין אם תרצו לאחסן את רכושכם לתקופה קצרה או ארוכה – אפילו עד מספר שנים ובין אם תרצו חלל אחסון גדול או קטן. שירות זה יעיל לכל אחד שאין ברשותו מקום מיותר לאחסנת חפצים אך יש ברשותו חפצים בעלי ערך כספי או רגשי, עליהם ירצה לשמור. קחו בחשבון שמיקום חלל האחסון יהווה גורם משמעותי בעלות החודשית של השכרת המחסן.

הובלות מומלצים – ממליצים לכם על הטובים ביותר

כשמנו כן אנחנו. אצלנו תקבלו המלצות על מאות מובילים וחברות הובלה הזמינים בגבעתיים ומספקים שירותי אחסון תכולת דירה בפריסה ארצית. המובילים והחברות שבאתר נבדקים מדי כמה חודשים כך שמי שלא עומד בתנאים בסיסיים של שירות טוב ואדיב ועמידה בלוחות הזמנים שהובטחו בתיאום ההובלה פשוט נמחק מהאתר ללא דיחוי, כך שתוכלו למצוא חברת הובלות בראש שקט.

איך זה עובד? מסרו לנו את הפרטים בנוגע למה תרצו לאחסן ובאיזה אזור בארץ באמצעות טופס צור קשר כאן בתחתית העמוד ואנחנו נדאג לכם לכמה הצעות מחיר ולכמה אזורי אחסון קרובים אליכם כך שתוכלו להחליט איזה חלל אחסון תרצו לשכור ואיפה.

שירותי הובלות נוספים שתוכלו לתאם בגבעתיים:

הובלות קטנות 

הובלות דירה

נגישות