למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » אחסון דירות » שירותי אחסון דירות ומשרדים

שירותי אחסון דירות ומשרדים

במדינתנו הקטנה, פזורות אינספור חברות הובלות בסדרי גודל שונים, ואנו נהנים מתחרות ענפה וממחירים נוחים, כמו גם מהתפתחות הענף ומשדרוג מתמיד של השירות. חיפוש חברות הובלה ואחסון הופך קל ופשוט באמצעות רשת האינטרנט, ותודעת השירות והאיכות הולכת ומחלחלת בקרב החברות המקצועיות. תהליך החיפוש דרך הרשת אמנם הפך להיות פשוט למדי, אך יחד עם זאת חשוב לבחור את חברה מקצועית אשר תספק לכם שירות טוב ומקצועי.

אחסון רהיטים או ציוד בכלל, לא נועד רק לאותם אלו שעוברים דירה.

ישנם מקרים בהם רכשתם ציוד חדש, אך אתם עדיין לא מוכנים להיפרד מהציוד הישן. אחת הדרכים המצוינות לשמור את הרהיטים הישנים שאינכם משתמשים בהם בבית, היא אחסון במחסנים לאחסון עצמי, המקום הוא בטוח ומוגן ולאחר הערכות הכוללת אריזה נכונה, ללא כל בעיה תוכל לחזור ולהשתמש בציוד בתום תקופת האחסון.

שרותי אחסון עצמי, יצרו מהפיכה בארץ בכל הקשור לשירותי אחסון. בעבר נהגו חברות אשר אחסנו ציוד להגביל את הלקוח לחוזה ארוך טווח, הם לא אפשרו גישה אל המחסנים וגבו מחירים מופקעים ועוד הגבלים אשר הקשו על תהליך האחסון. הגישה למחסן היא חופשית, כמובן בתיאום מראש או לחילופין על פי שעות מסודרות וקבועות מראש. כמו כן המחירים המוצעים לעומת מחירי העבר מותאמים לכל כיס.

מחירי שירותי אחסנה

שירותי אחסון, מוצעים בתמורה לעלות חודשית נמוכה למדי ומתומחרים לפי עלות תפיסת נפח אחסון התכולה, או בשפה מקצועית לפי קוב. כל קוב מתומחר בין 20-35 שקלים, תלוי בחברה ובמיקום המחסנים, כאשר על החברה לספק לכם מפתח לתא האחסון שלכם. תוכלו להוריד את העלות במידה ותחלקו תא עם מישהו אחר, אך בכך תיהיה נגישות לאדם נוסף לתכולה שלכם.

קיימת גם אופציה, בה תקבל מפתח ואתה תהיה אדון לעצמך, לאף אחד פרט לך לא תהיה גישה אל המחסן. במקרים אחרים אתה יכול אף לרכוש את המנעול בעצמך. יתרונות נוספים של אחסון בשרות עצמי, הוא השליטה המלאה בבחירת המחסן, אינך צריך בהכרח להתחלק בשטח ספציפי עם עוד מספר חפצים השייכים לאנשים שונים. לך יש את זכות הבחירה באשר לגודלו של המחסן, אתה רשאי לבחור מחסן בגודל ארון לאחסון ציוד מזערי או לחילופין מחסן אשר גודלו יספיק לכל תכולת הדירה.

אחסון עצמי, מתאפשר בכל המקרים וכל החפץ בכך יכול לשכור מחסן מהסוג הנ"ל לשם אחסון. אתה הוא זה שאחראי על הבאת הציוד אל המחסן ובאותה המידה אתה הוא זה שמוציא את התכולה בתום תקופת השכירות מן האחסון.

מי צריך שירותי אחסון?

עסקים או חברות אשר החומר הארכיוני שלהם עולה על גדותיו, אך עדיין לא תמו השנים ואין הם יכולים לגרוס אותו.

משפחה אשר קנתה או שכרה דירה, ואין סנכרון בין סיום החוזה של הדירה הנוכחית לקבלת המפתח של הדירה החדשה.

נגישות