למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות קטנות » הובלות קטנות במחיר

הובלות קטנות במחיר

כולנו נזדקק ביום מין הימים לשירותיה של חברת הובלות. מעבר דירה או העברה של משרד. לכל אחד מאתנו יש את הצורך, ולא כולנו יכולים למצוא את החברים ואת התחבורה הנדרשת בכדי לבצע את ההובלה בכוחות עצמנו. אחד מהשירותים הנפוצים ביותר אותם מספקים חברות ההובלה הרבות, ובמקרה זה אכן מדובר כמעט על כל חברת הובלה קטנה או גדולה, הוא השירות של הובלות קטנות במחיר.

אם כן, מה כולל בעצם, שירות של הובלות קטנות? האם יש צורך בביצוע השוואת מחירים כאשר אנו מחפשים אחר חברת הובלות המספקת שירות זה? האם ישנם תנאים בסיסיים אשר יש לקחת בחשבון בבחירה של חברה לביצוע הובלות קטנות, או שכל מוביל עם טנדר יוכל לבצע את ההעברה? על שאלות אלו ואחרות, נרחיב לפניכם במאמר הבא.

נקודות חשובות בבחירת מוביל הובלות קטנות

הובלות קטנות מתבקשות כאשר אנו מבקשים להוביל רהיט, טלוויזיה, ספה או מזנון ממקום אחד לאחר. לא כל חברת הובלה תסכים לקחת על עצמה את השירות, שכן מדובר על עלויות נמוכות משמעותית מאשר הובלה של דירה או משרד. עם זאת, ישנן מובילים קטנים למכביר אשר ישמחו לקבל את העבודה, ולקצור תשלום נאה עבור שעת עבודה אחת.

כאשר נחפש אחר חברה המספקת שירות של הובלות קטנות במחיר, לרוב ניתקל במגוון עשיר של מובילים עצמאיים, להם משאית קטנה או טנדר, אשר מפרסמים את שירותיהם ברשת האינטרנט או באמצעות מגנטים ופליירים בדיוור ישיר. אמנם, בעלי עסקים אלו הם זולים באופן משמעותית במחיר מאשר בחירה של חברת הובלה גדולה ומקצועית, יחד עם זאת, מרבית מבעלי עסקים אלו אינם מספקים שירותי ביטוח להובלה הקטנה, אם כי לא תמיד יש צורך בכך.

ביטוח בביצוע הובלות קטנות

השאלה הנשאלת היא כמובן, מה אנו מובילים. אם מדובר על מטען בעל ערך כספי רב, בעל רגישות גבוהה או בעל ערך רגשי, כמובן שבמקרה זה מוטב להשתמש בשירותיה של חברת הובלות מקצועית ומוכרת גם כאשר מדובר בביצוע הובלות קטנות במחיר. עם זאת, אם רכשנו רהיט מיד שנייה, טלוויזיה, ספה או כורסא, אליה שילמנו מחיר נמוך למדי, עלויות הביטוח וההובלה אותם תגבה חברת הובלה מקצועית וידועה, עשויים לעלות אף יותר מהרהיט עצמו… אם כן, התאימו את בחירת חברת ההובלה לביצוע הובלות קטנות, בהתאם לשוויו ולערכו של הרהיט המובל.

נגישות