למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות קטנות » השכרת משאיות וטנדרים

השכרת משאיות וטנדרים

השכרת טנדרים עבור הובלה עצמית יכולה להיות זולה יותר ואף משתלמת יותר מאשר הובלה של מוביל או חברת הובלות, אך יחד עם זאת ישנם מספר דברים שחשוב לדעת כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר עבור השכרת טנדר להובלה.

עירכו חישוב עליויות

לעתים נדמה כי מחיר השכרת טנדר או רכב להובלה יהיה זול יותר בצורה משמעותית מאשר ביצועה של אותה הובלה דרך חברת הובלות או מוביל ולכן ישנם כמה כללים שיעזרו לכם לקבוע האם עדיף לכם לעשות זאת דרך חברת הובלות או לבצע את ההובלה בעצמכם עם השכרת רכב או טנדר מתאים.

ביחרו טנדר מתאים

ראשית בידקו כי הרכב תקין ומתאים לצרכים שלכם, טנדר שאינו מתאים לגודל התכולה שאתם מעוניינים להעמיס לא יתן לכם את המענה ולכן אין טעם לבצע איתו הובלה. בנוסף בידקו כי הרכב תקין כך שלא יאשימו אתכם בנזקים שלא עשיתם בתום ההובלה.

בידקו את הביטוח

חשוב מאוד לבדוק האם יש לרכב ביטוח עבור הובלה והעמסה של פריטים, ציוד ותכולה. בידקו שהטנדר או הרכב אותו אתם משכירים כולל פוליסת ביטוח תקינה, אותה יש לבדוק גם לפי מספר הרכב כך שתדעו שמדובר ברכב הנכון ובנוסף בידקו את רישיון הרכב.

מרחק ועלות הנסיעה

הפרמטר המשמעותי ביותר הוא מרחק הנסיעה ועלות הדלק עבור ההובלה, ככל שהמרחק גדול יותר כך העלות יקרה יותר.היחס אומר שאם עלות הדלק וזמן העבודה שלכם יעלו יותר מהמחיר שתשלמו לחברת הובלות, כמובן שזה לא משתלם.

טיפ חשוב

הדרך הזולה ביותר לבצע את ההובלה היא למצוא חברת הובלה אשר יכולה להוסיף את הציוד שלכם להובלה קיימת ולחסוך בעלויות, אך הבעיה בנושא הזה היא באמת למצוא חברת הובלה שיכולה לקחת את הציוד שלכם בתאריך ובזמן שנוח שמתאים לכם, אך כל עוד אתם גמישים בתאריך, אפילו בהפרש של כמה ימים והתכולה שלכם היא לא גדולה מידי זה אפשרי.

כל מה שעליכם לעשות הוא לבדוק זאת עם חברות הובלה

שלושה כללים לבחירת חברת הובלות:  

בידקו כי החברה מופיעה באתר בקטגוריה של מובילים מומלצים באתר, כך תוכלו לדעת כי מדובר בחברת הובלות מומלצת.

אל תעבדו עם חברות אשר מציעות לכם לעבוד איתם ללא חוזה מסודר וחשבונית, לחברות אלו נטייה לשכוח מה שסיכמתם איתם.

בקשו את עזרתנו – בכל שעה אנו בפורטל מובילים מומלצים  עומדים לרשותכם בכל שאלה ונשמח לעזור! וכמובן, לקבלת הצעות מחיר מלאו את הטופס המצורף. השירות ניתן ללא התחייבות או עלות.

נגישות