למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות משרדים » שירותי הובלות לעסקים

שירותי הובלות לעסקים

בדומה לתחומים וענפים אחרים במשק, גם בענף ההובלות הלקוחות מתחלקים לשני סוגים עיקריים – לקוחות מהמגזר הפרטי ולקוחות מהמגזר העסקי. כחלק מכך, קיים שוני היבוא לידי ביטוי בפרמטרים שונים, בין השירותים אותם תציע חברת הובלות לעסקים, לבין השירותים אשר מיועדים עבור לקוחות פרטיים.

גם בתוך המגזר העסקי, קיימים סוגים שונים של לקוחות, כאשר כל אחד מהם יזדקק לשירותי הובלה מסוג שונה – הובלה של תכולת חנות בגדים תהיה שונה במהותה מהובלה של ציוד של עסק לחומרי בניין. והובלה של חברת הייטק תתבדל בפרמטרים רבים מהובלה של עסק גדול דוגמת חברה גדולה העוסקת בייבוא מוצרי חשמל.

שירותי הובלות משרדים לעסקים

בהתאם לכך, קיימת חשיבות שאותה חברת הובלות תדע להתאים את עצמה בצורה הטובה ביותר לצרכים של כל עסק ועסק.
במידה ובעל עסק, חתם חוזה עם חברת הובלות אותה הקפיד לבחור בצורה מושכלת תוך שימת דגש על רמת המקצועיות של אותה החברה, הרישיונות המתאימים שברשותה והקפדתה לעבוד ע"פ התקנים המחמירים ביותר בעולם שירותי ההובלה – כעת שני הצדדים אמורים לשתף פעולה ולהתחיל בתהליך שבסופו תתבצע ההובלה המעשית של העסק אשר תתבצע בשיתוף פעולה מלא ועל הצד הטוב ביותר.

תהליך הובלה לעסקים טומן בחובו 2 שלבים עיקריים – השלב התיאורטי והשלב המעשי.
בשלב התיאורטי בעל העסק מפרט בפני נציג מטעמה של חברת ההובלות את הציוד שעליו להעביר למקום החדש תוך שימת דגש על פרמטרים שונים ובעלי חשיבות כגון – גודל הציוד, סוג הציוד וכד' ואת המקום המיועד ומאפייניו. בשלב המעשי יתבצע יישום מעשי של המידע שהתקבל על ידי חברת ההובלות בשלב התיאורטי.

בעלי עסקים ומשרדים אשר זקוקים לשירותי הובלה לעסק יקפידו ברוב המקרים לשים דגש על עבודה עם מובילים מומלצים אשר יכולים לספק לכם את השירות הטוב ביותר.
על ידי שימוש בכל הכלים האפשריים לבחירת חברת הובלה מקצועית, ניתן להבטיח כי התהליך של מעבר העסק יתבצע בצורה בטוחה ומהירה, ללא תקלות מיותרות.

אז במידה וגם אתם מתכננים לעבוד מול חברת הובלה לעסק או הובלה למשרד, חשוב כי תקפידו להכין חוזה אשר מאגד מראש את כל מה שסגרתם עם חברת ההובלה ומציין את כל הפרטים הרלוונטיים כגון: מחיר העבודה, יום ושעת הגעת המובילים, ביטוח התכולה על שלל פרטיו – חשוב לוודא כי הביטוח מתאים לפוליסה של המשאית באמצעותה מתבצעת ההובלה, פרטי התכולה שיש להעביר, האם יש מעלית בבניין, מרחק ויעד ההובלה. כמו כן, רצוי גם להכניס סעיף פיצוי במקרה של אי הגעה של המובילים אשר בדרך כלל עומד על מחצית מסכום ההובלה.

בכל מקרה, במקרים בהם אתם מעבירים את העסק למען חדש, חשוב להקפיד ולהיערך מראש לתהליך. הקפידו לבצע את כל הפעולות הנדרשות למעבר מועד  – ארזו את הציוד והתכולה לפי החדרים בהם אתם הולכים לפרוק אותה, כך יהיה לכם קל ונוח יותר לפרוק את הציוד בסיום מעבר העסק שלכם. השתדלו  להגיע מוקדם ביום ההובלה ולתפוס מקום חניה למשאית ההובלה.
מומלץ גם להכין טיפ במזומן למובילים וביום חם גם להציע להם שתיה קרה, כי סה"כ עבודה שנעשית עם חיוך ובאווירה נעימה תנעים את התהליך על שני הצדדים ואף תייעל אותו
שיהיה בהצלחה!

לקבלת הצעות מחיר ללא התחייבות מלאו את טופס צור הקשר המצורף.

נגישות