למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » מובילים בירושלים » מובילים בשומרון

מובילים בשומרון

לפני שחותמים הסכם עם חברת הובלה, כדאי לוודא שהיא עומדת בכמה קריטריונים חשובים, אפילו אם כבר קיבלתם המלצות לגביה. גלו איך עושים את הבחירה הנכונה, ומצאו שירותי הובלה עוד היום.

עוברים לשומרון? לא בלי המלצות

נכון שטיבם של מובילים לא ימדד רק על פי המלצות, אך זהו השלב הראשון והחיוני ביותר בכל מעבר דירה והוא עשוי לחסוך לכם לא מעט כסף ועוגמות נפש. בפורטל מומלצים בהובלות דאגנו לאסוף עבורכם המלצות אמינות עבור שירותי הובלה שנעשו לאחרונה באזורכם, שיאפשרו לכם לבצע סינון ראשוני 

חברות הובלה בשומרון – השלב השני

 אחרי שתקבלו מספר המלצות, תוכלו לשאול את המוביל האם הוא מספק את שירותי ההובלה הדרושים לכם ולמשל הובלת משרד, הובלת דירה קטנה או גדולה, הובלת מטענים ועוד. תופתעו אולי לדעת שלא כל חברת הובלות תתמחה בכל סוגי ההובלה ולא בהכרח יעמוד לרשותה הציוד הדרוש.

בנוסף, כדאי לודא כי החברה דואגת לעמוד בתקנים הנחוצים לכל שירותי ההובלה של משרד התחבורה וכי היא תישא באחריות על נזקים רציניים באם ייגרמו לרכוש שלכם.

 חברת הובלות בשומרון – מה עוד?

 לא פחות חשוב מכל המצויין לעיל היא הזמינות וכדאי לשריין את שירותי החברה ליום המעבר שלכם מבעוד מועד. כמו כן מומלץ להזמין את המוביל לשעות הבוקר כדי שלא לעכב את סיום המעבר.

 וכמובן, לא שוכחים להשוות מחירים. נשמח להעניק לכם שירות מהיר וחינמי של השוואת מחירים, אז מלאו את הטופס הקצר והמתינו לשיחות!

נגישות