למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » מובילים בשרון » מובילים בחדרה

מובילים בחדרה

עוברים דירה או בית עסק ומחפשים שירותי הובלות בחדרה? חסכנו עבורכם חלק מהמאמץ וערכנו סקירה קצרה בה נפרט אילו סוגי הובלות קיימים, מה השירותים שתקבלו עבור הובלות בחדרה, רשימת מובילים מומלצים וכן באיזה תעריף מדובר.

השירותים המוצעים עלי ידי חברות הובלה בחדרה

בהתאם לתכולה. ישנן חברות המציעות הובלה באמצעות מנוף, שירות היכול להוות פיתרון מצוין במקרה שיש לכם חלונות רחבים וחדר מדרגות צר. חברות הובלה אחרות יציעו לכם השכרת רכב להובלה בחדרה, שירות אשר מאפשר לכם להשכיר משאית או טנדר להובלה, במידה ואתם מעוניינים בשירותי הובלה עצמית והתכולה שלכם נחשבת כתכולת דירה עבור הובלות קטנה, בהתאם לגודל הרכב.

חברות רבות גם יציעו לכם בנוסף לשירותי הובלות שירותים נוספים כגון:

שירותי אריזה - שירות אשר בו יגיעו לביתכם צוות של החברה לארוז את הציוד והתכולה תרם ההובלה.

פירוק והרכבת רהיטים – גם שירות זה ניתן על ידי החברה וכולל הרכבה ופירוק של הרהיטים ע"י נגר מקצועי ומיומן בנושא. שימו לב, שירותי פירוק והרכבה מתומחרים לפי כמות רהיטים שיש לפרק ולא באופן כללי בעבור כל תכולת הדירה.

שירותי אחסנה - שירות בו מציעה לכם החברה אפשרות לאחסן את תכולת הדירה שלכם במחסנים לתקופת זמן בלתי מוגבלת.

הובלות בחדרה – מה עוד חשוב לדעת

ישנם חברות הובלה בחדרה שאף יציעו לספק לכם קרטוני אריזה בחינם בעת הובלת דירה ושירותים נוספים. שימו לב כי שירותים אלה הנם בעלי תעריף גבוה מאשר השירות הסטנדרטי, ואם אינכם זקוקים להם וברצונכם לחסוך בהוצאות ניתן בהחלט לוותר עליהם.

ישנן חברות רבות המציעות שירותי הובלות לסטודנטים, דהיינו, הובלות קטנות של ציוד מועט בתעריף זול יחסית, שכן, סטודנטים הנה אוכלוסייה דלה באמצעים. במידה ואתם סטודנטים בחדרה המעוניינים בשירותי הובלות, תוכלו לצפות בקופני הנחה לסטודנטים ולקבל קופון הנחה לסטודנטים עבור הובלה.

זיכרו כי המחיר הנו נגזרת של השירותים אותם בחרתם, ומשתנים רבים נוספים, כמו למשל, משקל החפצים שלכם, הקומה בה אתם גרים והאם יש או אין בבניין מעלית.

לסיכום:

בשל ריבוי ההיצע של חברות הובלה בחדרה ניתן למצוא מבחר מפתיע של שירותים, העשויים להיות שימושיים ולחסוך זמן, כסף וכאב ראש מיותר. נמליץ לבחון היטב לאלו שירותים אתם זקוקים, ומהם המאפיינים המיוחדים למקום המגורים ולציוד שלכם בכדי להפוך את המעבר לקל וחלק ככל הניתן.

במידה ואתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר להובלה בחדרה תוכלו לעשות זאת בעמוד – הצעת מחיר להובלה ולקבל מספר הצעות מחיר להובלה ממובילים מומלצים ולבחור את מי שמתאים לכם לפי המחיר או ההתרשמות האישית שלכם.

נגישות