הובלות מומלצים
דף הבית | אודות | אחסון דירות | תגובות גולשים | למה הובלות מומלצים | קבל הצעת מחיר |


הובלת דירות
העברת דירות
הובלות דירות
שירותי אחסון דירות
הובלת דירה
הובלה ואריזה
הובלה
הובלות
שילוח בינלאומי
חברות הובלה
מובילים
חברת הובלה
חברות הובלות
הובלות לסטודנטים
הובלת משרדים
הובלת ציוד
הובלות קטנות
אחסון דירות
משלוחים
חיפוש מובילים
הובלות בישראל
הובלות במרכז
הובלות שרון
הובלות בגוש דן
הובלות תל אביב
הובלות רמת גן
הובלות חיפה
הובלות ירושלים
הובלות הרצליה
הובלות באר-שבע
הובלות בת ים
הובלות חולון
הובלות מודיעין
הובלות נס ציונה
הובלות עפולה
הובלות רעננה
הובלות מנוף
הובלות רהיטים
הובלות מקררים
הובלות פסנתרים
מחירון הובלות
הובלה - כתבות
הובלות בנתניה
מכס ישראל
הובלה - כתבות
הובלות קטנות במחיר
מאמרים
מפת האתר
צור קשר

חברת הובלה

התקשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר  - 03-5226006


איך בוחרים חברת הובלה? מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים עם חברת הובלה?
היום קיימות המון חברות הובלות בכל רחבי הארץ, הכי טוב זה לקבל המלצות מחברים קרובים, משפחה, או מכרים שהיו מרוצים מחברת ההובלה איתה עבדו.
יש כמה נתונים אותם כדי לברר ולסגור מראש,
למשל מחיר ההובלה, יש חברות הובלה אשר משנות את מחיר ההובלה ברגע האחרון וסוחטות עוד כסף תמורת ההובלה, כדאי מאוד לבדוק את העניין ולהיזהר מדבר זה, מומלץ לסגור את המחיר בחתימת חוזה המפרט בידיוק את כמות התכולה ואת המחיר.
בקשו המלצות, היפגשו עם המוביל שיראה על איזו הובלה מדובר ותשאלו כל דבר אשר חשוב לכם לדעת.

 

   מומלצים בהובלות - בחירה נכונה של חברת הובלה מקצועית      מומלצים בהובלות עם צוות מובילים מקצועי יספק לכם שירות מדהים

 


 

כדאי לקרוא - מאמרים העוסקים בבחירת חברת הובלה וטיפים למעבר:

הובלה בטוחה - הימנעות מעוקץ


החיים לא תמיד פשוטים, בייחוד כאשר עוברים דירה ומחכים להובלה. ארזתם וארגנתם את כל רכושכם ואתם יושבים על הארגזים וממתינים בקוצר רוח למובילים? השעות חולפות והם לא מגיעים ובטלפון הסלולארי עונה לכם שוב ושוב הודעה מוקלטת? סביר להניח כי המובילים פשוט החליטו להיעלם ברגע האחרון. כדי לא לפול קורבן לחברת הובלות בלתי מקצועית או למובילים שיחליטו פתאום לעלות את המחיר ללא כל הצדקה או פשוט לא להגיע, חשוב ביותר שתתכוננו להובלה בצורה מתאימה.

 בתקופה האחרונה הגיעו לאתר הובלות בישראל פניות רבות של אנשים אשר היו צריכים שירותי הובלה באופן דחוף ומיידי מהיום למחר או אפילו מהיום להיום. בברור שלנו עם הגולשים הסתבר כי הם סגרו הובלה עם חברות הובלה (שלא נמצאות כמובן באתר הובלות בישראל) והחברות פשוט "הבריזו" להם בלשון המעטה ביום ההובלה מכיוון שקיבלו הצעת מחיר גדולה יותר להובלה מלקוח אחר. מה שנקרא בשפה העברית "חאפרים" תרתי משמע!

מצב זה העמיד את אותם הלקוחות ביום האחרון במצב של חוסר אונים, חוזה הדירה כבר נגמר, הכניסה לדירה החדשה צריכה להתבצע, הציוד בחוץ, הכל מוכן ואין מי שיבצע את ההובלה - וזה למה.. כי לא הייתה הכנה מוקדמת מספיק טובה ונכונה אשר יכלה למנוע מצב זה.

להלן מספר כללים אשר יעזרו לכם להתכונן למצב זה ולהימנע מנושא של ביטול
הובלה
בדקה התשעים.

ראשית, כדי להבטיח כי הובלת הדירה תתבצע בצורה יעילה וללא תקלות, שהמובילים יגיעו בתאריך שנקבע וייבצעו הכול כפי שסוכם מראש, חשוב מאוד לחתום על חוזה קצר עם חברת ההובלות, הכולל את כל פרטי ההובלה ואת התחייבות הצדדים.


חברת הובלות מומלצים - מקצועיות מעל לכל
        הנחות על הובלות לסטודנטים

 

כמה המלצות לביצוע הובלה בטוחה

 

חוזה עם המובילים – כדי שהמובילים לא יחליטו לשנות לפתע משהו בפרטי ההובלה עליה הוסכם מראש, חשוב ביותר לערוך חוזה קצר הכולל את כל הפרטים של ההובלה: הדירה ממנה יוצאת ההובלה והיעד, פירוט מלא של  
התכולה
שמועברת, מחיר ההובלה הסופי, מספר מובילים ויום ההובלה כולל שעה מדויקת בה תתבצע.
כדי להבטיח שחברת ההובלות תגיע ביום ובשעה שקבעתם, הוסיפו סעיף נוסף המתייחס לפיצוי כספי
במידה והחברה לא תעמוד בתנאי החוזה עליו חתמה איתכם, לדוגמא חצי ממחיר ההובלה
.

שעת ההובלה – חשוב ביותר לקבוע שעת הובלה כמה שיותר מוקדמת; כך יגיעו המובילים בשעה שנקבעה או לכל 
היותר באיחור קל ולא יתעכבו בפקקי התנועה. כך גם יהיו המובלים רעננים ויעילים יותר וההובלה תסתיים במהירות 
וללא כל נזק לחפצים. הובלה מוקדמת גם תשאיר לכם את כל היום כדי להתחיל לארגן ולסדר את הדירה החדשה, כך 
גם תוכלו לחסוך בעלויות של צוות סידור בתים.

ביטוח הובלות – ביטוח הובלה הוא הכרחי, שכן הוא מבטיח פיצוי מתאים במידה שיגרם נזק כלשהו לתכולה שלכם.   כמו כן חשוב לוודא כי ביטוח הובלות החברה מתייחס למשאית בה תבוצע ההובלה ולא למשאית אחרת של החברה. וודאו כי מדובר על תעודת ביטוח תכולה ולא תעודה אחרת, כדוגמת תעודת הביטוח של המשאית. חשוב גם לבדוק כי הביטוח כולל את מירב הציוד הרגיש כגון הובלה של פסנתר או תמונות. על כל מקרה, חשוב לעגן את סעיף הביטוח בהסכם עם החברה על מנת למנוע בעיות מיותרות ולבצע את המעבר בראש שקט יותר.

המאמר באדיבות אתר הובלות בישראל - פורטל ההובלות הגדול במדינה.
להמשך המאמר יש ללחוץ כאן.


 טיפים למעבר דירה

 

מעבר דירה – כיצד להתחיל
מעבר דירה נתפס לרוב כחוויה מסורבלת אך אם נתכנן מראש את הליך המעבר נוכל לעבור אותו בשלום. הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא בחירת חברת
הובלות איכותית ואמינה. כדאי לנסות לקבל המלצות מחברים ומשפחה על חברת הובלה בכלל ואף על מובילים ספציפיים בחברה בפרט שסייעו לכם במעבר דירה קל ומסודר.

בחירת חברת הובלה
חברת הובלה רצינית תשלח אליכם נציג מטעמה שיבדוק כמה חדרים יש בבית ולפיכך מהי כמות החפצים אותה אתם מעבירים לביתכם החדש. חשוב שהנציג יבין מהו גודל הפרויקט כדי שיידע כמה מובילים דרושים לו למעבר. השתדלו כי נציג זה שהגיע לביתכם ישמש אתכם כאיש הקשר בחברת ההובלה אליו תוכלו לפנות בכל בעיה בה תיתקלו למשל עם מובילים. 

חוזה כתוב וביטוח הובלה
 
מומלץ כי הפרטים שסוכמו יופיעו בחוזה כתוב כדי שיהיה ברור מהן חובותיה של חברת ההובלה. חשוב שיצוין בחוזה כמה מובילים סוכם שיגיעו ביום המעבר, מהי שעת הגעתם וכמובן מהו מחיר ההובלה כולו. נוסף על כך חשוב להבין מהו סוג הביטוח שמעניקה חברת ההובלה. מובילים עלולים לגרום נזק או חבלה לחפציכם ועל כן יש חשיבות רבה לפוליסת הביטוח שניתנת לכם. 

מובילים, כמה זה עולה?!
מובילים אינם מוזמנים לעיתים תכופות ולכן קשה לדעת מהו המחיר המתאים לשירות הובלה. עשו מחקר שוק ובקשו הצעת מחיר ממספר חברות הובלה כדי שיהיה לכם מושג כללי מהו המחיר המקובל של מובילים. המרכיב העיקרי שמשפיע על מחיר ההובלה הוא מספר הארגזים שיש להעביר שכן ככל שתכולת הבית גדולה יותר כך תזדקק חברת ההובלות למספר גדול יותר של מובילים. מרכיב נוסף חשוב, האם ישנה מעלית בבית הישן והחדש, במידה ואין באיזו קומה מדובר וכיוצא באלה. 

הכנות לקראת המעבר
הכינו מראש כמות מספקת של ארגזים בכל מיני גדלים שיתאימו לכל סוגי החפצים שברשותכם. כדאי למיין את הארגזים כאשר המטרה היא לדעת מה נמצא בכל ארגז ולאיזה חדר הוא מיועד. כדאי להתקשר לחברת ההובלה יום לפני המעבר לוודא את שעת ההגעה של מובילים מהחברה. מומלץ לפנות את היום כולו למעבר כי קשה לדעת כמה זמן הוא ייקח. מובילים אינם תמיד יכולים לצפות עיכובים כמו פקקי תנועה ולכן עדיף לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר המוקדמות, גם בכדי להיות בטוחים שהמובילים לא יתעכבו בשל הובלה קודמת.
 
המאמר באדיבות אתר הובלות בישראל - פורטל ההובלות הגדול במדינה.
להמשך המאמר יש ללחוץ כאן.

הובלת דירה
הובלת דירה משתנה בתנאיה מדירה אחת לשניה, וקיימים קריטריונים רבים אשר משפיעים על סוג ההובלה שתידרש ומחירה. הובלת דירה מהתחום הפשוט ביותר היא ללא ספק דירת יחיד או דירת סטודנטים. במקרה כזה ניתן פעמים רבות אפילו להסתפק ברכב הפרטי ובהובלה קטנה בלבד עבור הריהוט הגדול. בעיות עלולות לנבוע דווקא ממיקומי דירת המקור והיעד.

עלייה במחיר יכולה להתרחש במקרה של הובלת דירה לקומה (או מקומה) גבוהה ללא מעלית, רחוב עם קשיי חנייה או מרחק נסיעה גדול. בדירות קטנות ודירות סטודנטים בעיקר יכול להיווצר מצב בו יצטרכו המובילים לפרק ולהרכיב ריהוט, גם במקרה כזה יושפע המחיר.

הובלת דירה משפחתית היא כרגיל מורכבת יותר מדירת סטודנטים קטנה. כרגיל מדובר ביותר ריהוט ורכוש ולכן לעיתים יתעורר צורך בהזמנת חברת הובלה שבבעלותה משאית גדולה במיוחד. גם במקרה כזה יושפע מחיר ההובלה מהקריטריונים שצויינו עבור הדירות הקטנות. מעבר לסקר השוק שכדאי לבצע, על מנת לוודא כי לא יתרחשו אי הבנות ויוצע מחיר הוגן, חשוב לשמור על שקיפות מלאה בנוגע להובלה שלכם.
יידעו את המובילים בכל הנוגע לציוד שלכם, לדירת המוצא והיעד וכדו'. בשמירה על שקיפות מלאה תוכלו להיות בטוחים כי המובילים מודעים לחלוטין לצרכים שלכם בעת סגירת העסקה ובכך למנוע הפתעות לכם וגם להם ביום המעבר.
 

 
כדי לקבל הצעת מחיר מחברת הובלה אמינה ומומלצת מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג שיחזרו אליכם עם הצעות מחיר: 

 

 

חברת הובלה - פתרון אידאלי

חברת הובלה - פתרון אידאלי

חברת הובלה - פתרון אידאלי הובלות מומלצים - אין עוד אתר כזה הובלה מקצועית למעבר דירה
מומלצים - חברת הובלות מקצועית אל תתפסו את הראש - התקשרו עוד היום נציגנו יתנו לכם הצעת מחיר להובלה מסודרת ומקצועית
מומלצים בהובלות - עושים הובלה בחיוך מובילים מומלצים - זו לא פריבילגיה מומלצים בהובלות - הובלה מקצועית ואמינה
מספר התוצאות שנמצאו: 9

 

חיפוש מובילים    | קבל הצעת מחיר    | שאלות נפוצות  |

 

 
נבנה ע"י Saipex- בית תוכנה