למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » מגזין » בחירת חברת הובלות

בחירת חברת הובלות

בעולם הצרכנות והשירות, נהוג לומר שהמדד הקובע ביותר באשר להצלחה הוא לקוח חוזר.

לקוח שלא מחליף את השירות שקיבל ולא מתפתה לבדוק הצעות נוספות, הוא לקוח שישאר נאמן, ושזכה לשירות הטוב ביותר שיכול היה להעלות על דעתו.

בחירת חברת הובלות

אותו חוק בדיוק קובע גם לגבי חברות הובלה – האם אתם לא מחליפים את המובילים שלכם בעד שום הון שבעולם? האם תמליצו על חברות הובלה אשר סיפקו לכם שירות הובלותטוב בלב שלם?

ובכן – שירות הובלה טוב הוא כזה שעומד בכמה תנאים בסיסיים, ושמספק לכם תחושה בטוחה וחיובית לאורך כל תהליך ההעברה.

בדרך כלל תשוחחו על הצעת המחיר עם מוביל אשר אחראי על ההובלה – אחריותכם היא לספק למוביל את המידע המדוייק והעדכני ביותר באשר למספר החפצים והארגזים שלכם, ובאשר לתנאי השטח בהם יתקלו המובילים בעת ביצוע מעבר הדירה.

במידה וכל הנתונים נכונים גם ליום ההובלה, המחיר אינו אמור להשתנות, כדאי לדעת שמקובל לתת טיפ לצוות המובילים על עבודה שנתקיימה לשביעות רצונכם, אך דבר זה כפוף לרצונכם בלבד ואינכם צריכים לעמוד במצב לא נעים בו אתם חשים שדוחקים אתכם לפינה. עם זאת חשוב לזכור כי

מובילים עובדים קשה מאוד בעת ביצוע הובלת דירה, העמסת הציוד אינה דבר פשוט וצריך לזכור שגם מובילים, למרות שזה המקצוע שלהם, הם רק בני אדם.
אמינות – אמינות היא אחד מן הפרמטרים החשובים ביותר עבור לקוחות חוזרים – חברת הובלות צריכה להיות אמינה, בעיקר כאשר מדובר בטיפול בחפציכם האישיים ובציוד יקר ערך.

אמינות חברת הובלות באה לידי ביטוי בין היתר גם במחיר עבור ביצוע הובלת דירה ובכך שכל החפצים מגיעים לביתכם במצב בו עלו על המשאית.

ביטחון – מחובתה של חברת הובלות הוא להחזיר לכם את החפצים כפי שקיבלו אותם כאשר שום חפץ לא נאבד או נהרס בהובלה. במידה וחפץ כלשהו נפגע, חברת ההובלות צריכה לפצות אתכם כמובן לפי סיכום מקדים אשר סיכמתם עם החברה.

ניתן לבצע גם ביטוח הובלות ובכך להבטיח כי תכולת הדירה תחזור במלואה ללא נזק.

נגישות