למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » מגזין » בחירת מוביל

בחירת מוביל

אין ספק שיום המעבר הוא יום ארוך ומייאש, אך יחד עם זאת תוכלו להקל על עצמכם רק אם תתכננו מראש את המעבר ותדאגו מראש לכמה דברים כמו חברות הובלה.
מובילים רבים מציעים היום העברות דירות או משרדים בשירות הכולל אריזה, פירוק והרכבה של הציוד והרהיטים.

בחירת מוביל מקצועי

אם ארזתם לבד ואתם רק זקוקים למובילים להעברת התכולה, תוכלו לשאול אם יש למובילים ארגזים שאתם יכולים להשתמש בהם לצורך המעבר.

וודאו שהצעת המחיר כוללת בתוכה גם את הפירוק וההרכבה, תדעו מה אתם צריכים, תיהיו מוכנים מראש וקבלו הצעת מחיר הכוללת את כל הצרכים שלכם. סכמו עם המובילים את הכל בכתב
והכי חשוב לבדוק אם המובילים בעלי ביטוח מתאים לציוד הנדרש ולעובדיה.

מומלצים  – מציעה שירות הובלות ייחודי ואישי החל משירות הלקוחות האישי לו תזכו בכל שיחה אלינו, כבר בתהליך הפנייה אלינו להצעת מחיר להובלה, במהלך הובלה או לאחריה – כל פנייה מצידכם זוכה למענה מיידי ולטיפול מסור ומהיר. אנו בפורטל מומלצים נספק לכם שירות הובלות מקצועי ואמין, נעזור לכם לגבש הצעת מחיר כולל ליווי בתהליך העברת הדירה החל מהצעד הראשון.

על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, אנו בפורטל מומלצים עושים כל שביכולתנו על מנת לחזור אליכם במהירות ולתת לכם את המענה הנדרש. על מנת לקבל הצעת מחיר ויעוץ חינם, מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג לחזור אליכם באופן מיידי תודה. המשך גלישה נעימה, בפורטל מומלצים.

נגישות