למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » מגזין » הובלות בזול

הובלות בזול

זה נשמע קל, זה נשמע פשוט אבל זה לא כך! לעבור דירה זאת משימה קשה ומורכבת. בין כל הסידורים שיש לך צריך לקחת בחשבון את האריזה, את ההכנות לפני, הצעות מחיר והשוואת מחירים וכמובן את היום החשוב ביותר- יום המעבר.

אל תיבהלו! אנחנו כאן לסייע לכם למצוא הובלות בזול אבל עם איכות! השירות שלנו פשוט, קל ויעיל בדיוק עבורכם! למצוא חברת הובלות בזול ובקלות.

 איך עושים את זה? פשוט מאוד! ממלאים טופס קצר ונהנים מ:

- השוואת מחירים בטלפון
- מספר הצעות מחיר
- מובילים עם ביטוח!
- אנשים מקצוע מנוסים בלבד
- שירות אמין ומקצועי

רוצים לשמוע עוד? אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. השירות באתר ניתן לכם ללא כל תשלום או התחייבות. רק ממלאים מספר טלפון, בוחרים את האזור בו תרצו את השירות ומקבלים הצעה.

בשנים האחרונות ניתן לראות הבדלים משמעותיים במחירי ההובלות אשר באים לידי ביטוי בהפרשים של מאות עד אלפי שקלים, החל מהבדלי מחיר של 1500-5000 ש"ח עבור הובלת דירה חמישה חדרים ועד הבדלים במחירי הובלות קטנות שיכולים לבוא לידי ביטוי בכמה מאות שקלים.
עם עשרות חברות הובלהאשר יש היום בשוק, קיימת בעיה לדעת במי לבחור ואיך נוכל לדעת האם מדובר בחברת הובלות מקצועית ואמינה והאם באמת קיימת סיבה להבדל במחיר.

מדוע קיימים הפרשי מחיר על הובלות

מחיר ההובלה נקבע על פי מס' פרמטרים כגון מרחק ההובלה, תכולת הדירה, מורכבות ההובלה (האם ישנים פריטים גדולים או ציוד מורכב כגון  הובלת פסנתרים, האם מדובר בהובלת מנוף וכו') וכמובן חברת ההובלות אשר נותנת
הכלל הוא שככל שמורכבות ההובלה גדולה יותר ומסובכת יותר הפרש המחיר יהיה גדול יותר בהתאם למורכבות ההובלה. כך לדוגמא מחיר של הובלות בתל אביב של תכולת דירה שלושה חדרים יהיה שונה מהמחיר של אותה הובלה בירושלים.

הובלות דירה בזול

במידה ואתם מעוניינים להשיג מחירים זולים יותר עבור הובלה, ישנם מספר דברים שתוכלו לעשות
לקבלת הצעות מחיר זולות יותר. ראשית היכנסו לפורטל מובילים מומלצים ובידקו ברשימת מובילים מומלצים מי יכול לתת לכם את המחיר הטוב ביותר, תוכלו גם לקבל הצעות מחיר עבור הובלהולבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

הובלות בזול – במידה ואין לכם ציוד רב תוכלו לבקש מחברת ההובלות להצטרף להובלה קיימת ולחסוך כסף בעלות ההובלה. תוכלו גם לקבוע את ההובלה לשעות הצהריים, מה שמוגדר כשעה עמוסה פחות אצל המובילים ולקבל מחיר זול יותר מאותה הובלה בשעות הבוקר המוקדמות. בנוסף חשוב לזכור כי הובלות באמצע החודש זולות יותר ועלות פחות בצורה משמעותית מאשר בתחילת או בסוף החודש.
נסו לתאם את ההובלה כמה שיותר מוקדם שתוכלו להימנע מהפתעות ואל תשכחו לעשות הסכם מסודר או חוזה הובלות עם החברה או המוביל.

נגישות