למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות דירה » הובלת דירות בצפון

הובלת דירות בצפון

תהיה החברה שתבצע עבורכם את ההובלה אשר תהיה – כשאתם מקלים על המובילים אתם מקלים על עצמכם: ככל שתמיינו ותסדרו את התכולה המיועדת להעברה מבעוד מועד בסדר שיקל על העמסתה ופריקתה ובעיקר על סידורה בבית החדש, כך ייקל וכך ייטב למובילים ובעיקר לכם.

רבים שואלים מהו גובה הטיפ שמגיע למובילים, זוהי אחת השאלות שראוי שתשאלו את בעליה של חברת ההובלה, אבל עם כל חשיבותה, יש גם שאלות חשובות אחרות. אל תתביישו, שאלו אותן אחת אחת. זו זכותכם וחובתכם ומדובר בכספכם.

הובלת דירות בצפון מחייבת היערכות מבעוד מועד. אם חשובה לכם איכות החברה ואמינותה, אל תשאירו את הבחירה בה לרגע האחרון, שבו לחץ זמן יגרום לכם לא להקפיד מספיק על הפרטים החיוניים שנכון, ראוי ואף הכרחי להקפיד עליהם.

חברת הובלות בצפון -  אל תשאירו את סגירת הקצוות לרגע האחרון

מומלץ לוודא יום לפני ביצוע ההובלה כי שעת הגעתם של המובילים והמקום שאליו הם אמורים להגיע מוסכמים וסגורים. חבל שאי-הבנה או אי בהירות יעכבו את ההובלה ויעיבו עליה. מומלץ לעבור פעם נוספת, בעיון ובקפידה, אחר כל פרטי החוזה, ובעיקר חשוב לשים לב לגובה סכום ביטוח תכולת הדירה.

באמצעותנו אתם מקבלים, חינם אין כסף, הצעות מטובי המומחים בעלי הוותק והניסיון בביצוע הובלת דירות בצפון. איך מגיעים אלינו. בקלות ובפשטות: ממלאים פרטים בטופס המקוון ומקישים בכרית אצבע קטנה על מקש אחד ו… הצעות המחיר מהמובילים השונים בדרך אליכם, לבחירתכם!

 

 

נגישות