למרכז הובלות 053-9367658
דף הבית » הובלות דירה » העברת דירות במרכז

העברת דירות במרכז

בשעה טובה אתם אמורים להתחיל בתהליך העברת הדירה. יש להתקשר אל חברת הובלה, להכין את רשימת התכולה, לברר תעריפים, לוודא כי חברת ההובלה מצוידת באישורים הנדרשים וכי סכום ביטוח התכולה מספק אתכם, ועוד פרטים רבים.

איך להימנע מכאב ראש של חיפוש חברת הובלות?

אם אתם מתכננים מעבר דירה, מומלץ להיערך מבעוד מועד ולהיוודע אל מגוון ספקי שירות פוטנציאליים בתחום העברת דירות במרכז. זכרו – החיפוש שלכם כמוהו כמכרז, שבו רק אתם קובעים מי הזוכה! העדיפו חברת הובלה אשר שולחת נציג לראות את הבית ואת התכולה האמורה להיות מועברת ולתת לכם לא רק אומדן עלות ההובלה אלא הצעת מחיר מסודרת שלה. בררו היטב האם ניתן – במידה שאתם רוצים – לקבל גם כלים וציוד לאריזה והאם השירות כולל סידור כל התכולה בבית החדש או רק פריקתה. ודאו כי קיים מנגנון פיצוי מסודר ומוסדר, מעוגן בחוזה, למקרה שהרכוש ייפגע ויינזק במהלך ההובלה.

גם אם אתם סומכים על חברת ההובלות ועל הנציגים מטעמה שנשלחים אליכם לביצוע ההובלה וגם אם כל התכולה מבוטחת – מומלץ לא למסור חפצי ערך יקרים (הן חפצים שערכם הכספי רב ובעיקר לא חפצים בעלי ערך רגשי מיוחד) יחד עם שאר התכולה. שמרו את הדברים החשובים קרוב וצמוד אליכם והעבירו אותם ברכבכם הפרטי.

לחוצים לעבור? מלאו את הטופס המקוון וקבלו עד 4 הצעות מחיר רלוונטיות ואטרקטיביות בתוך מספר דקות!

נגישות