למרכז הובלות 053-9367658

על השירות

דף הבית » על השירות

פורטל מומלצים הוקם בכדי לחבר בין מובילים מקצועיים ומנוסים ללקוחות שמחפשים שירותי הובלה מקצועיים וזמינים, במחירים משתלמים. בכדי לסייע ללקוחות לאתר בקלות הצעות מחיר משתלמות, שזמינות עבורכם באזור המגורים שלהם, מוצע בפורטל שירות השוואת מחירים.

מהו שירות השוואת מחירי הובלות?

שירות השוואת מחירי הובלות הוא שירות שבמסגרתו הלקוח מקבל הצעות מחיר למגוון שירותי הובלה, לפי מה שדורש לו, על ידי חברות הובלה שזמינות לספק לו את השירות. צוות הפורטל אוסף את הצעות המחיר של המובילים לשירות המבוקש ולאחר מכן מפנה את ההצעות הכי משתלמות ללקוח. הלקוח אינו מחויב לשירות ולכן יכול לקבל את הצעות המחיר, להתרשם ולהחליט בעצמו האם ישנה הצעה שמתאימה עבורו.

כך תוכלו לקבל את הצעות המחיר המשתלמות באזורכם

כל לקוח של פורטל מומלצים המעוניין להשוות בין הצעות מחיר לאחד או יותר משירותי ההובלה המוצעים בפורטל, מוזמן להשאיר פרטים על ידי מילוי הטופס הקצר או באמצעות הנציגה הווירטואלית, שניהם זמינים בכל שעה בעמודי הפורטל השונים. צוות הפורטל מקבל את הפרטים ומעלה את ההצעה בפני מובילים מומלצים באזור בו מבוקש השירות והמובילים שולחים הצעות מחיר. הצוות מאתר את הצעות המחיר הזולות ביותר ומפנה אותן ללקוח. הלקוח משווה ומחליט מהי ההצעה שהוא מעוניין לקבל.

חסכו זמן יקר והשאירו פרטים עוד היום

מחפשים שירותי הובלת דירה מקצועיים? רוצים לקבל את ההצעה הטובה ביותר להובלת משרד? תנו להצעות להגיע אליכם ובחרו מתוכן בנוחות ובלי לחץ. כאמור, השירות אינו כרוך בעלות או בהתחייבות, כך שחבל לכם לפספס את השירות הזה. השאירו פרטים והתרשמו ממחירי הובלה בהקדם.

נגישות